StylingNet » Avaleht » Kohaletoimetamine Logi sisse  |  Ostukorvi sisu  |  Minu tellimused   
StylingNet
Kohaletoimetamine
Tellimus edastatakse täitmiseks Eesti Post AS postiasutusele ja SmartPOSTile peale raha laekumist arvel näidatud arvelduskontole.

Teil on võimalik valida kauba kättetoimetamise viis:

1. Eesti Posti standardpakk - saatekulu 3,00 EUR - väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel saab saadetise kätte postkontoris. Eesti Post AS väljastab paki nimetatud teatise ja isikut tõendava dokumendi alusel. Tellitud kaupa hoitakse postiasutses vastavalt Eesti Post AS poolt kehtestatud tähtajale, mis on näidatud postisaadetise saabumise teatel.

2. ELS Pluss kullerpakk - saatekulu 5,00 EUR - kättetoimetamine saajale üle Eesti esmaspäevast-reedeni 8.00-20.00; laupäeval 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks sõltuvalt saaja soovist.

3. SmartPOST pakiautomaat - saatekulu 3,00 EUR - pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti. Valige endale sobiv pakiautomaat Smartposti kodulehelt ja kirjutage asukoht kommentaaride lahtrisse. Kui pakk on jõudnud sihtkohta, edastatakse Teie mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Pakiautomaadi uks avaneb, kui olete sisestanud sõnumiga saadud uksekoodi.

4. POST24 pakiautomaat - saatekulu 3,00 EUR - Pakiautomaadi kasutamiseks on mitu võimalust. Kõige soodsam on pakki saata pakiautomaadist pakiautomaati. Kui sihtkohas ei ole pakiautomaati võib kättesaamise kohaks valida postkontori.
Kui lähtekohas pole pakiautomaati, võib minna lähimasse postkontorisse ja paki sealt pakiautomaati saata.
Kui aga pakk soovitakse kätte saada kodus või kontoris, võib valida pakiautomaadist paki kohale viijaks kulleri. Ärikliendid saavad EPLIS veebis eelmarkeerimisel lähetada paki kulleriga pakiautomaati.

Kauba väljavõtmata jätmisel tagastatakse kaup Müüjale.Sel juhul on Müüjal õigus tagastamisega seotud kulud maha arvata Ostja poolt tasutud ettemaksust ning saatekulu ei tagastata.
Jätkan