StylingNet » Avaleht » Tingimused Logi sisse  |  Ostukorvi sisu  |  Minu tellimused   
StylingNet
Tingimused
Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele ( edaspidi Leping ), mis sõlmitakse internetikauplusest StylingNet kaupa telliva isiku ( edaspidi Ostja ) ning StylingNet OÜ ( edaspidi Müüja ) vahel.

Ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saatmist Müüja poolt.

Tellijal on õigus Lepingust taganeda ja tagastada tellitud kaup 14 päeva jooksul kättesaamisest alates. Lepingust taganemiseks või toote vahetamiseks peab Ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse ( pood@stylingnet.ee ) ning tagastama kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud ja kasutatud. Müüja tagastab Ostjale Lepingust taganemisel kauba maksumuse esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul kauba tagastamisest alates Ostja pangaarvele. Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu ning tagastamise kulud kannab Ostja. Toote vahetamisel uut saatekulu ei lisandu.

Müüjal on õigus Lepingust taganeda , kui Ostja ei ole arvel näidatud aja jooksul (5 tööpäeva) arvet tasunud või kui tellitud kauba varud on ammendunud.

Kuni kauba maksumuse täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

Kaupadele kehtib garantii Eesti Vabariigi seaduses ettenähtud korras ning koos ostuarvega. Garantii ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest ja kulumisest. Samuti ei kehti garantii allahinnatud kaupadele.

Kaupluses antud tootehinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu (20%). Tellimuse maksumusele lisandub saatekulu. Kaupade eest palume tasuda 100 % ettemaksuna.

Müüja ei avalda Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a. Eesti Post AS klienditeenindusele tellimuse täitmiseks ning seaduses ettenähtud juhtudel.

Vastame meelsasti kõikidele Teie küsimustele aadressil pood@stylingnet.ee.


StylingNet OÜ
Põllu tee 19
Iru küla 74206
Jõelähtme vald
Harjumaa
Jätkan